STELLAR BLADE
STELLAR BLADE
STELLAR BLADE
STELLAR BLADE
STELLAR BLADE
STELLAR BLADE
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
STELLAR BLADE
STELLAR BLADE
STELLAR BLADE
STELLAR BLADE
STELLAR BLADE
STELLAR BLADE

STELLAR BLADE

285,00 zł Brutto
Dostępne

Zapytaj o produkt
STELLAR BLADE

STELLAR BLADE

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Do darmowej dostawy brakuje
400,00 zł

Przyszłość ludzkości balansuje na krawędzi ostrza. Ziemia, zniszczona przez dziwne, potężne stworzenia, została opuszczona, a nieliczni ocalali z rasy ludzkiej uciekli do Kolonii w kosmosie.

Po przylocie z Kolonii EVE przemierza zdewastowane pozostałości naszej planety. Jej cel jest jasny: ocalić ludzkość i odzyskać Ziemię z rąk Naytiba – złowrogiej siły, która ją zniszczyła.

Jednak gdy EVE pokonuje Naytiba jednego za drugim i łączy w całość tajemnice przeszłości leżące w ruinach ludzkiej cywilizacji, zaczyna rozumieć, że jej misja nie jest tak prosta i oczywista. Tak naprawdę prawie nic nie jest takie, jakim się wydaje…

aktywnosc ikona

Kawał ekscytującej, ostrej jak brzytwa akcji

Tocz niesamowicie szybkie walki i wyznaczaj ostrzem drogę przez pozostałości Ziemi w nowej przygodowej grze akcji na PS5. Wykonuj pełne wdzięku, ale brutalne kombinacje ataków, odblokowuj nowe ruchy i ulepszenia broni i stawiaj czoła epickim bossom, którzy będą wyzwaniem zarówno dla szarych komórek, jak i mięśni.

Zrzut ekranu screenshot z gry Stellar Blade
gwiazda ikona

Niezwykłe doświadczenie wizualne

Daj się wciągnąć w szczegółowy, postapokaliptyczny świat, który łącząc piękno i grozę, daje spektakularny efekt. Zwiedzaj zapierające dech w piersiach lokacje inspirowane science-fiction, powołane do życia dzięki PS5.

Zrzut ekranu screenshot z gry Stellar Blade
wydajnosc ikona

Głęboka, niezapomniana przygoda

Odkrywaj wciągającą historię ludzkiego losu, która zawiera dojrzałe tematy, prowokującą do myślenia narrację i emocjonalne zwroty akcji od początku do końca.

Zrzut ekranu screenshot z gry Stellar Blade
jakoscwydruku ikona

Korzyści na PS5

  • Efekty dotykowe: Poczuj dreszczyk emocji podczas walki, tnąc ostrzem drogę do zwycięstwa – doznania wzbogacone są o responsywne wibracje kontrolera bezprzewodowego DualSense.
  • Adaptacyjne efekty „Trigger”: Wykonuj niszczycielskie, ale pełne wdzięku akrobatyczne ruchy i wchodź w interakcję z technologicznymi pozostałościami porzuconej Ziemi, korzystając z adaptacyjnych efektów „Trigger” kontrolera bezprzewodowego DualSense.
  • Tempest 3D AudioTech*: Daj się pochłonąć atmosferze opuszczonego, niebezpiecznego świata dzięki nowatorskiemu dźwiękowi 3D, który ożywi postapokaliptyczne otoczenie.
  • Ultraszybki dysk SSD: Odkrywaj nowe miejsca, pokonuj potężnych wrogów i doświadczaj oszałamiających zwrotów akcji, przemierzając misję EVE z błyskawicznym czasem ładowania.
  • Oszałamiające efekty wizualne PS5: Eksploruj tętniące życiem, futurystyczne lokacje i obcuj z wyjątkowymi przyjaciółmi i wrogami zaprojektowanymi przez kreatywny zespół studia SHIFT UP, na czele którego stoi znany artysta Kim Hyung Tae.

*Dźwięk przestrzenny 3D przez wbudowane głośniki telewizora albo słuchawki stereofoniczne (analogowe lub USB).

Loading...