Producenci
Zwroty i reklamacje

Zwrot w 5 krokach

Poniżej przedstawiamy proces realizacji zwrotu w 5 krokach:

 1. Formularz zwrotu/wymiany - oświadczenie o odstąpieniu od umowy można pobrać tutaj

 2. Zapakowanie towaru - prosimy o zwrócenie nam towaru w oryginalnym opakowaniu oraz zabezpieczenie przesyłki w odpowiedni sposób, tak aby nie uległa zniszczeniu podczas transportu.

 3. Dołączenie dokumentów - do spakowanego towaru prosimy dołączyć wypełniony formularz odstąpienia od umowy.

 4. Wysyłanie paczki - prosimy odesłać paczkę na adres:
  "SUZI" ZUZANNA KOZŁOWSKA
  ul. Słowików 10
  41-503 Chorzów

  na własny koszt w dowolny sposób (kurier,poczta polska) lub dostarczyć osobiście.

  Prosimy również o adnotację w widocznym miejscu, że jest to zwrot / wymiana.

 5. Zwrot należności - proces ten może potrwać maksymalnie 14 dni. Zwrot płatności dokonamy na podany przez Państwa rachunek bankowy. Najczęściej po przyjęciu i akceptacji zwrotu środki zlecenie zwrotu środków realizujemy w ciągu 1-2 dni roboczych.

  Więcej informacji na temat polityki zwrotów lub prawa do rezygnacji z zakupów można znaleźć w naszym Regulaminie Sklepu.

Zwroty

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r. (Dz. U z 2014 roku, poz. 827) Klient może zrezygnować z towaru zakupionego w sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Warunkiem jest idealny stan towaru, nie noszący śladów użycia. Wszystkie produkty muszą być zwracane w oryginalnym opakowaniu. Ze zwracanym towarem należy zwrócić dokument potwierdzający zamówienie (paragon) oraz wypełniony formularz zwrotu.

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, musi być zwrócony w stanie nienaruszonym. Towar nie spełniający powyższych warunków nie zostanie przyjęty do zwrotu.

Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na wskazane przez Klienta konto w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania zwróconego towaru.

W razie zwrotu towaru, Klient ponosi koszty przesyłki towarów do i od klienta.

Sklep nie przyjmuje paczek ze zwrotem wysłanych do nas za pobraniem.

Reklamacje

Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient stwierdzi, że nie jest on zgodny z zamówieniem: nie zgadza się rodzaj produktu, brakuje produktu lub zawiera wady techniczne, powinien skontaktować się ze sklepem w celu ustalenia sposobu rozpatrzenia reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia.

Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do zwrotu towaru.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki i przesłaniu go na nasz adres. Zawsze przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkód oraz jak najszybciej skontaktować się ze sklepem. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do naszej firmy za pobraniem lub wysłanych bez uprzedniej konsultacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl