Mario + Rabbids: Kingdom Battle (Gold Edition) - NSW Pro Pad X: r2 Gaming Pack

4260122884445

Zawartość:

 • Mario + Rabbids: Kingdom Battle — złota edycja
 • przepustka sezonowa
 • Kontroler NSW Pro Pad X
359,00 zł Brutto
Dostępne

Zapytaj o produkt
Mario + Rabbids: Kingdom Battle (Gold Edition) - NSW Pro Pad X: r2 Gaming Pack

Mario + Rabbids: Kingdom Battle (Gold Edition) - NSW Pro Pad X: r2 Gaming Pack

Zawartość:

 • Mario + Rabbids: Kingdom Battle — złota edycja
 • przepustka sezonowa
 • Kontroler NSW Pro Pad X

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Do darmowej dostawy brakuje
400,00 zł

Dwa światy zderzają się w Mario + Rabbids® Kingdom Battle, szalonej strategicznej przygodzie wyłącznie na Nintendo Switch. Twoim zadaniem jest zebranie niezwykłej drużyny bohaterów, aby przywrócić porządek w Królestwie Grzybów. Aby to zrobić, musisz przebić się przez cztery zwariowane światy w dynamicznych, turowych bitwach, w których czekają na Ciebie trudne łamigłówki i nieprzewidywalni wrogowie.


Chaos w Królestwie Grzybów

Oto historia nieoczekiwanego spotkania Mario z bezczelnymi Kórlikami. Grzybowe Królestwo zostało zniszczone przez tajemniczą trąbę powietrzną, która sprowadziła Kórliki do niegdyś spokojnego obszaru i zniszczyła krainę.


Aby przywrócić porządek, Mario, Luigi, księżniczka Peach i Yoshi muszą połączyć siły z czterema Kórlikami, z których każdy ma inną osobowość. Razem przemierzają splątane światy, w których muszą zbierać monety i rozwiązywać wszelkiego rodzaju łamigłówki o różnych kształtach i rozmiarach.


Towarzyszysz tym ośmiu bohaterom w przezabawnej przygodzie pełnej wszelkiego rodzaju wspaniałych odniesień do klasycznych gier Mario - i mnóstwa psotnych Kórlików!


Szalone walki

Opanuj bezprecedensowy arsenał broni i weź udział w turowych bitwach z różnymi niezwykłymi wrogami i potężnymi bossami. Na zmianę manewruj swoimi bohaterami na polu bitwy, miażdżąc przeciwników atakami wręcz i dystansowymi. Mając jednak w swoim arsenale setki zwariowanych broni, powinieneś dokładnie przemyśleć, w co wyposażysz swoich charyzmatycznych bohaterów, zanim wyślesz ich do bitwy.


Okładka jest wszystkim!

Wykorzystaj otoczenie, aby przechytrzyć przeciwników i zyskać taktyczną przewagę! Chroń się przed atakami dystansowymi wroga, przeskakuj przez tuby w kształcie kórlików, aby szybciej poruszać się po polu bitwy, i wykorzystuj unikalne zdolności swoich bohaterów w starciu z wrogiem.


Idealny zespół

Każdy bohater ma swoje własne cechy, atrybuty i techniki, które zadecydują o wyniku bitwy i wpłyną na sposób gry. Możesz na przykład użyć ogromnej siły ataku Mario, aby pokonać silniejszych przeciwników, użyć zdolności leczniczych Kórlika Peach, aby utrzymać swoją drużynę przy życiu, a także wykorzystać zwinność Luigiego, aby przechytrzyć nadchodzących wrogów. To, jak zbudujesz swój zespół, zależy od Ciebie!


Zjednoczone siły

Jeśli przekażesz Joy-Con swojemu przyjacielowi, możesz wspólnie sprostać wyzwaniom w trybie dla dwóch graczy i udowodnić swoje umiejętności na trzech różnych poziomach trudności. Każdy z was kontroluje dwóch bohaterów, walcząc na specjalnych poziomach pełnych nowych możliwości strategicznych!


Przepustka sezonowa

Rozszerz swoją podróż przez szalone Królestwo Grzybów dzięki przepustce sezonowej Mario + Rabbids® Kingdom Battle! Przepustka sezonowa zapewnia dostęp do ośmiu ekskluzywnych steampunkowych broni, więcej wyzwań dla jednego gracza i map do współpracy oraz nowej zawartości fabularnej


W Mario + Rabbids® Kingdom Battle: Donkey Kong Adventure opowiedziana jest nowa historia, tym razem jeden z najstarszych rywali Mario znajduje się w zupełnie nowym świecie!


Staw czoła epickiej walce z Rabbidem Kongiem, który z pomocą nowych mocy przejął tajemniczą wyspę. Donkey Kong, Rabbid Peach i zrzędliwy nowy bohater Rabbid Cranky łączą siły w podróży przez cztery zupełnie nowe terytoria. Czeka na Ciebie świat pełen nowatorskiej taktycznej rozgrywki, nowych wrogów i tajemnic!

Kontroler ready2gaming NSW Pro Pad X

 • Profesjonalny gamepad z Bluetooth® w wersji 2.1
 • Kompatybilny z Nintendo® Switch™ / PC / XInput
 • Kabel USB 1m w zestawie
 • Przyciski Select, Start, Capture, Home i Turbo
 • 2 moduły wibracyjne do dotykowego sprzężenia zwrotnego (tylko w Switch™)
 • Wbudowany 6-osiowy czujnik ruchu
 • Trwała bateria polimerowa 600mA
 • Kontroler bez modułu NFC
Loading...